CRCW120615M0JPTAHR
MFR.Part #
CRCW120615M0JPTAHR
JLCPCB Part #
C3946964
Description
-55℃~+155℃ 15MΩ 250mW Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount