CRCW120613R0JNEBC
MFR.Part #
CRCW120613R0JNEBC
JLCPCB Part #
C3951110
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS