BZD27C4V7P-M3-08
MFR.Part #
BZD27C4V7P-M3-08
JLCPCB Part #
C3736655
Description
1 Independent 10uA@1V 3Ω 4.4V~5V 4.7V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS