CRCW120611M0JPEAHR
MFR.Part #
CRCW120611M0JPEAHR
JLCPCB Part #
C4147468
Description
-55℃~+155℃ 11MΩ 250mW Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS