CRCW0805665RFKEAHP
MFR.Part #
CRCW0805665RFKEAHP
JLCPCB Part #
C4305497
Description
-55℃~+155℃ 500mW 665Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS