T7RYB104KT20
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T7RYB104KT20
JLCPCB Part #
C7115270
Package
Plugin
Description
1 100kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS