CRCW080551K0JNEAC
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW080551K0JNEAC
JLCPCB Part #
C3932826
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS