Y1447500K000F9L
MFR.Part #
Y1447500K000F9L
JLCPCB Part #
C1497532
Description
-55℃~+125℃ 1W 500kΩ ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS