CRCW080539K2FKEAHP
MFR.Part #
CRCW080539K2FKEAHP
JLCPCB Part #
C1880880
Description
-55℃~+155℃ 150V 39.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS