CRCW0805392KFKEAHP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW0805392KFKEAHP
JLCPCB Part #
C3917865
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 392kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS