CRCW0805392RFKEAHP
MFR.Part #
CRCW0805392RFKEAHP
JLCPCB Part #
C4150754
Description
-55℃~+155℃ 392Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS