SG73S2ARTTD3401D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD3401D
JLCPCB Part #
C6296126
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS