CRCW0805390KFKTA
MFR.Part #
CRCW0805390KFKTA
JLCPCB Part #
C4230213
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount