CRCW0805392KFKTA
MFR.Part #
CRCW0805392KFKTA
JLCPCB Part #
C4353273
Description
-55℃~+155℃ 125mW 392kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount