CRCW080536R0JNTA
MFR.Part #
CRCW080536R0JNTA
JLCPCB Part #
C4104105
Description
-55℃~+155℃ 125mW 36Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount