VS-63CPQ100PBF
MFR.Part #
VS-63CPQ100PBF
JLCPCB Part #
C3043
Package
TO-247AC-3
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100V 2.2kA 300uA@100V 30A 640mV@30A TO-247AC-3 Schottky Diodes ROHS