CRCW080536K0JNTA
MFR.Part #
CRCW080536K0JNTA
JLCPCB Part #
C4264362
Description
-55℃~+155℃ 125mW 36kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount