CRCW0805357RFKTB
MFR.Part #
CRCW0805357RFKTB
JLCPCB Part #
C3985039
Description
-55℃~+155℃ 125mW 357Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount