ALSR0512K00JE12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ALSR0512K00JE12
JLCPCB Part #
C3377009
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
-65℃~+250℃ 12kΩ 5W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS