CRCW080524R9FKTB
MFR.Part #
CRCW080524R9FKTB
JLCPCB Part #
C3931643
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount