CMF6062R000FKRE64
MFR.Part #
CMF6062R000FKRE64
JLCPCB Part #
C3575347
Description
-55℃~+175℃ 1W 62Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors