TNPW080560K4BYEA
MFR.Part #
TNPW080560K4BYEA
JLCPCB Part #
C1720511
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS