CRCW080522K0FKEAC
MFR.Part #
CRCW080522K0FKEAC
JLCPCB Part #
C844401
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS