TNPU120630K9BZEN00
MFR.Part #
TNPU120630K9BZEN00
JLCPCB Part #
C4062473
Description
-55℃~+125℃ 250mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS