CRCW0805226KFKTA
MFR.Part #
CRCW0805226KFKTA
JLCPCB Part #
C4298368
Description
-55℃~+155℃ 125mW 226kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount