ERJ-6RED9533V
MFR.Part #
ERJ-6RED9533V
JLCPCB Part #
C2111401
Description
-55℃~+125℃ 100mW 200V 953kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS