CRCW08051R20JNEBC
MFR.Part #
CRCW08051R20JNEBC
JLCPCB Part #
C3937707
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS