Y11691K20000T9R
MFR.Part #
Y11691K20000T9R
JLCPCB Part #
C4096096
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 1.2kΩ 600mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS