CRCW080518K0JNEAHP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW080518K0JNEAHP
JLCPCB Part #
C4552876
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS