ERJ-HP6D2202V
MFR.Part #
ERJ-HP6D2202V
JLCPCB Part #
C6614360
Description
-55℃~+175℃ 22kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS