CRCW080517K8FKTB
MFR.Part #
CRCW080517K8FKTB
JLCPCB Part #
C4083981
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount