CRCW080514R0FKEA
MFR.Part #
CRCW080514R0FKEA
JLCPCB Part #
C1730901
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14Ω 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS