MCT06030D1910BP500
MFR.Part #
MCT06030D1910BP500
JLCPCB Part #
C2139865
Description
-55℃~+125℃ 100mW 191Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS