CRCW0805127KFKEAHP
MFR.Part #
CRCW0805127KFKEAHP
JLCPCB Part #
C4246922
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS