595D685X9004T2T
MFR.Part #
595D685X9004T2T
JLCPCB Part #
C1960738
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 4V 6.8uF 7.8Ω ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS