CRCW0805100KJNEAHP
MFR.Part #
CRCW0805100KJNEAHP
JLCPCB Part #
C2088353
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 150V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS