CRCW0805160KJNEAHP
MFR.Part #
CRCW0805160KJNEAHP
JLCPCB Part #
C4133901
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS