CRCW060375K0JNTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW060375K0JNTA
JLCPCB Part #
C4128231
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount