RNR60H1001FRB14
MFR.Part #
RNR60H1001FRB14
JLCPCB Part #
C3397879
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors