CRCW060328K0FKEAHP
MFR.Part #
CRCW060328K0FKEAHP
JLCPCB Part #
C2078010
Description
-55℃~+155℃ 28kΩ 333mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS