TFCR0603-10W-C-3323BT-1K
MFR.Part #
TFCR0603-10W-C-3323BT-1K
JLCPCB Part #
C4062623
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS