CRCW0603270RFKEB
MFR.Part #
CRCW0603270RFKEB
JLCPCB Part #
C3009793
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS