RN73R1JTTD4222D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD4222D10
JLCPCB Part #
C4318346
Description
-55℃~+155℃ 100mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS