CRCW060315K0FKEB
MFR.Part #
CRCW060315K0FKEB
JLCPCB Part #
C4344292
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS