P0805E1131BNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805E1131BNT
JLCPCB Part #
C4263240
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS