CRCW04028R20JNTD
MFR.Part #
CRCW04028R20JNTD
JLCPCB Part #
C4334445
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount