RC1005F20R5CS
MFR.Part #
RC1005F20R5CS
JLCPCB Part #
C4210345
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS