F339MX233331KF02W0
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
F339MX233331KF02W0
JLCPCB Part #
C3297274
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 33nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS