CRCW04026K20JNTE
MFR.Part #
CRCW04026K20JNTE
JLCPCB Part #
C4218107
Description
-55℃~+155℃ 6.2kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount