CRCW04026K20FKTD
MFR.Part #
CRCW04026K20FKTD
JLCPCB Part #
C4051067
Description
-55℃~+155℃ 6.2kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount